Портал ЦАРКВА Просматриваемые темы Регистрация Поиск FAQ Пользователи Группы Избранное Вход  
Ответить на тему Навучаньне. Праца. Жыцьцёвыя патрэбы.
На страницу Пред.  
1, 2, 3
Ireny


Православный
Зарегистрирован: 17.08.2005
Сообщения: 6
Откуда: Minsk
Ответить с цитатой
Да... Пасля таго, як адправіла паведамленне, зразумела, што на другой старонцы з усім разабраліся......
Посмотреть профильНайти все сообщения пользователя IrenyОтправить личное сообщение
Kohelet


Православный
Зарегистрирован: 13.08.2005
Сообщения: 222
Ответить с цитатой
Дорогая Ireny,

спасибо
Посмотреть профильНайти все сообщения пользователя KoheletОтправить личное сообщение
burbalka


Православный
Зарегистрирован: 19.05.2005
Сообщения: 1522
Откуда: Менск-Мінск
Ответить с цитатой
згубіла пашпарт. прашу малітваў!

апд - зрабіа новы пашпарт, і стары знайшоўся. слава Богу!


Последний раз редактировалось: burbalka (Чт Окт 13, 2005 1:01), всего редактировалось 1 раз

_________________
Кожнае слова можа быць выкарыстаным супраць цябе
_____________
За кожнае слова трэба адказваць
________
Не ў слове, а ў сіле!
Посмотреть профильНайти все сообщения пользователя burbalkaОтправить личное сообщениеПосетить сайт автораICQ Number
Митчер


Православный
Зарегистрирован: 01.07.2005
Сообщения: 278
Откуда: Москва
Ответить с цитатой
burbalka писал(а):
згубіла пашпарт. прашу малітваў!

Ой Sad
+
Посмотреть профильНайти все сообщения пользователя Отправить личное сообщениеПосетить сайт автораICQ Number
Cathleen


Православный
Зарегистрирован: 30.06.2005
Сообщения: 69
Откуда: Минск
Ответить с цитатой
*шэптам* Дарэчы, за Бурбалку ёсьць яшчэ адна нагода памаліцца. Яна заўтра павінная магістэрскую абараняць...

_________________
Калі Бог не збудуе дома, дарма будаўнік працуе,
Калі Бог не пільнуе горад, дарма ня спіць вартаўнік.
Посмотреть профильНайти все сообщения пользователя CathleenОтправить личное сообщениеПосетить сайт автора
burbalka


Православный
Зарегистрирован: 19.05.2005
Сообщения: 1522
Откуда: Менск-Мінск
Ответить с цитатой
такое адчуваньне, што азьдзел для сябе прыдумала - амаль толькі за мяне і моляцца. ёсьць патрэба велія - заўтра здаю ўступны іспыт па паліталогіі ў асьпірантуру!!! NEED PRAYERS!!! і ўжо заўтра распавяду, чым усё скончыцца....

апдэйт: усім дзякуй! усё выдатна!

апдэйт № 2.
цяпер зноўку прашу малітва - на Пакроў Прасьвятой Багародзіцы, у пятніцу, а 14-00 - іспыт па філасофіі, таксама ўступны ў асьпірантуру. вельмі спадзяюся за заступніцтва Багародзіцы і вашыя малітвы!

_________________
Кожнае слова можа быць выкарыстаным супраць цябе
_____________
За кожнае слова трэба адказваць
________
Не ў слове, а ў сіле!
Посмотреть профильНайти все сообщения пользователя burbalkaОтправить личное сообщениеПосетить сайт автораICQ Number
Kohelet


Православный
Зарегистрирован: 13.08.2005
Сообщения: 222
Ответить с цитатой
Спасите помогите погибаю!!!

Очень нужна следующая информация:

у о.Георгия Флоровского есть любопытная статья: "Христос и Его Церковь". Она была напечатана только в книге В.Лосского Богословие и Боговидение. в качестве приложения.

Подскажите у кого есть эта книга, НА КАКИХ ТОЧНО СТРАНИЦАХ она там располагается.

отец Георгий (Флоровский). Христос и его Церковь. В: Лосский В.Н. Богословие и боговидение. -М.: Издательство Свято-Владимирского Братства, 2000. -??????????????????????????????????????????????????????????????????

заранее спасибо
Посмотреть профильНайти все сообщения пользователя KoheletОтправить личное сообщение
duduk@


Зарегистрирован: 23.09.2005
Сообщения: 73
Ответить с цитатой
помолитесь о рабе Божией Людмиле о даровании ей добродетелей терпения и любви к ближним и сил поменять свою жизнь... в частности, найти нормальную работу. лучше не среди христиан и в коллективе, где друг друга жрут по-минимуму... Crying or Very sad

_________________
ищу себя...
Посмотреть профильНайти все сообщения пользователя duduk@Отправить личное сообщение
Гость


Ответить с цитатой
Бурбалка, як яно прайшло Question
burbalka


Православный
Зарегистрирован: 19.05.2005
Сообщения: 1522
Откуда: Менск-Мінск
Ответить с цитатой
ой, як жа я забылася напісаць? усё прайшло выдатна! слава Богу!

_________________
Кожнае слова можа быць выкарыстаным супраць цябе
_____________
За кожнае слова трэба адказваць
________
Не ў слове, а ў сіле!
Посмотреть профильНайти все сообщения пользователя burbalkaОтправить личное сообщениеПосетить сайт автораICQ Number
burbalka


Православный
Зарегистрирован: 19.05.2005
Сообщения: 1522
Откуда: Менск-Мінск
Ответить с цитатой
зноўку я па малітвы вашыя, браты і сёстры, прыйшла. зноўку ў мяне завалы :-/ папрашу памаліцца за гэты завал - напісаць да панядзелка рэферат для кандыдацкага па філасофіі (вельмі важная праца), усе службы прапушчу.
і сугуба памаліцеся, браты і сёстры, каб мне розуму дадалося, і я больш справу да такіх завалаў не даводзіла. каб усё ішло "ў працоўным рэжыме", а не ў рэжыме завалаў.

апдэйт: артыкул-та я напісала, з Божай дапамогай. дзякуй за малітвы.

а да здачы рэферату па філасофіі засталося яшчэ менш часу, здаваць заўтра, а гатовая, рэальна гатовая толькі палова ўводзінаў. я ўжо сябе і так мабілізавала, і гэтак. і сама ўжо больш малюся, чым рэферат пішу. мабілізуйцеся і вы і памаліцеся. прашу ў вас прабачэньня, што я вось такая.

апдэйт 2: рэферат я напісала і здала своечасова, цяпер чакаю вынікаў. дзякуй за малітвы

апдэйт 3: па рэфераце мне "5". малітвы памаглі. дзякуй Богу.

_________________
Кожнае слова можа быць выкарыстаным супраць цябе
_____________
За кожнае слова трэба адказваць
________
Не ў слове, а ў сіле!
Посмотреть профильНайти все сообщения пользователя burbalkaОтправить личное сообщениеПосетить сайт автораICQ Number
burbalka


Православный
Зарегистрирован: 19.05.2005
Сообщения: 1522
Откуда: Менск-Мінск
Ответить с цитатой
прашу малітваў.
1) у панядзелак маю кандыдацкі іспыт па філасофіі.
2) у чацьвер маю выступаць на Кірыла-Мяфодзеўскіх чытаннях з дакладам на рэлігіязнаўчай секцыі. Як вы разумееце, даклад пачне пісацца толькі пасля пункта 1. прашу малітваў.
3) у чацьвер еду аўтастопам з Ромам і Антонам у Кіеў. Цягніком - Ілля. Просім малітваў за бяспечнае падарожжа
4) летам хачу паехаць у Кенію на канферэнцыю. шансы ёсць. патрэбныя малітвы. калі атрмаецца, то з Кеніі прывязу сувеніры ўсім, хто маліўся Wink за ўсе 4 пункты.

upd 1.
кандыдацкі здала на 5, прыкіньце?

upd2.
у кенію ня еду Sad больш за ўсё перажываю, што не змагу кенійскіх сувеніраў вам прывезьці Sad

upd3.
выступ на Кірыла-Мяфодзеўскіх чытаньнях я б адзначыла як даволі ўдалы. пры тым, што я выступала апошняй у сваёй секцыі, таму не змагла чытаць паводле тэксту, а прыйшлося імправізаваць "на тэму", шмат чаму ўвагі не надаць. але я задаволеная. нашмат лепш, чым летась.
паехаць у кіеў не атрымалася ні аўтастопам з ромам і антонам, ні аўтастопам зусім, ні наогул.

_________________
Кожнае слова можа быць выкарыстаным супраць цябе
_____________
За кожнае слова трэба адказваць
________
Не ў слове, а ў сіле!
Посмотреть профильНайти все сообщения пользователя burbalkaОтправить личное сообщениеПосетить сайт автораICQ Number
Навучаньне. Праца. Жыцьцёвыя патрэбы.
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Часовой пояс: GMT + 4  
Страница 3 из 3  


Добавить в Избранное
  
  
 Ответить на тему  
Вход:          Автоматически входить при каждом посещении   
Content © Хрысьціянскі форум ЦАРКВА

Каталог TUT.BY Rating All.BY